skip to Main Content
NOVINKA – Lymfodrenáž S Infraohřevem

NOVINKA – Lymfodrenáž s infraohřevem

Milé klientky.

Představujeme Vám novou proceduru v Dámské Jízdě, jedinou v Pardubicích.

Jedná se o přístrojovou lymfodrenáž III. generace 4 v 1. Oproti standardní lymfodrenáže odstraňuje podkožní tuk infračerveným zářením a tzv. steam efektem. Odstraňuje, otoky, syndrom těžkých nohou, zeštíhluje postavu, regeneruje pokožku a tělo, účinně detoxikuje.

Celkem čtyři terapie najednou.

  1. Infračervené světlo: Infračervené paprsky zvyšují teplotu kůže až do 45° do prvních 2 až 3 cm od povrchu těla a až o 42 stupňů přibližně do 8 cm od povrchu těla. Tímto procesem kůže, tukové buňky a svaly urychlují svůj metabolismus stejně, jako při tělesné aktivitě. Aktivuje se lipolýza a odvod přebytečné vody v těle a výsledkem je efektivní modelování těla. Za pomoci teplotního působení a rezonance, může rozkládat a spalovat tuk. Vaše tělo spotřebuje 500 kalorií
  2. Presoterapie: Odehrává se na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků, do kterých stlačený vzduch vhání hadicovým systémem základní přístroj (kompresor). Každý z návleků je pak tvořen vysokým počtem vzájemně nezávislých vzduchových komor, které se nafukují v předem definovaných cyklech pomáhá odstranit celulitidu, otoky, syndrom těžkých nohou, zeštíhluje postavu, regeneruje pokožku a tělo zároveň účinně detoxikuje. Lymfodrenáž pracuje na bázi  anatomických a fyziologických poznatků o průběhu cév, umístění uzlin, spojkách a o rychlosti nasávání tekutin lymfatickou cévou. Stimulují činnost mizovodů, obnovují průchodnost lymfy v kritických místech a zrychlují odvádění škodlivin z organizmu , včetně přebytečné vody, stimuluje metabolizmus a odbourává podkožní tuk.
  3. EMS: Elektrická stimulace svalů, při které dochází ke kontrakci svalových vláken včetně těch, které se při běžném pohybu téměř vůbec nezatíží. Terapie napomámá k formování postavy, k úbytku podkožního tuku, vyrýsování svalů, a to bez námahy nebo tvrdého tréninku. Stejná metoda se používá i po úrazech a napomáhá k relaxaci a rehabilitaci celého organismu.
  4. Fyzikální masažní terapie: Masáž se aplikuje na základě fyzikální přístrojové terapie, která je  primárně cílená na léčbu lymfedému končetin a zlepšení jejich prokrvení. Funguje na principu intermitentní přístrojové komprese. Masáž  se odehrává na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků, do kterých stlačený vzduch vhání hadicovým systémem. Napomáhá taktéž zaživacímu traktu. Způsob prováděné masáže lze nastavit dle individuálních potřeb za pomocí LCD displeje.

Přístroje mají plynulé nastavení tlaku od 20 do 150 mmHg. Součástí jsou speciální tělové aplikátory, které mají 12 samostatně nafukovaných komor. Je možné provádět masáž nártů, oblasti třísel a dolní části břicha, díky čemuž je lymfodrenáž dolních končetin komplexní a účinná. Dále je možné použít břišní i ruční návleky.

Celková délka procedury je 45 min. Rezervovat si termín můžete zde.

Jednorázový vstup 290 Kč. Permanentka na 5 vstupů 1.160 Kč, na 10 vstupů 2.320 Kč.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým Dámské Jízdy

Back To Top