skip to Main Content
Nové Prostory

Nové prostory

Můžete se těšit na krásné a nové prostory naší Lucky, kde Vám nabídne aplikaci řas, aplikaci IPL a nově i kosmetiku. Věříme, že nové soukromější prostory oceníte.

Prodloužení řas

Dopřejte si prodloužení řas nejmodernější technikou řasa na řasu. Vaše horní řasy jsou prodlouženy a zhuštěny vysoce lesklými, elastickými a různě dlouhými řasami. Jednotlivé umělé řasy jsou lepeny na přírodní řasy speciálním adhezivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a dlouhotrvající spojení. Aplikace metody řasa na řasu je bezbolestná, pohodlná a relaxační.

Fotoepilace

Nabízíme Vám odstranění nežádoucích chloupků pomocí nejmodernější technologie krátkovlnného laseru E-LIGHT AureliA, která kombinuje IPL (intenzivní pulsní světlo) s kontrolovaným nastavením síly záblesku a ochranou proti poškození pokožky s radiofrekvencí (RF). Tomuto systému epilace se také říká fotoepilace a mylně je někdy označován jako depilace.

Omlazení pleti

Ztrácí vaše pleť vitalitu, potřebujete vyhladit vrásky, vypnout pleť, zredukovat jizvičky nebo jste se rozhodla pro odstranění pigmentových skvrn a drobných žilek? Je to tak jednoduché. Všechny tyto projevy vám můžeme odstranit najednou při jednom ošetření, za jednu cenu. Fotorejuvenace je velmi vyhledávaná kosmetická procedura, která nevyžaduje pracovní neschopnost.

Kosmetické ošetření pleti

Nabízíme Vám ošetření pleti profesionální českou kosmetikou FOR LIFE & MADAGA vyráběnou a vyvíjenou na francouzských základech technologií High Technology. Kosmetika je nabízena v řadách přírodní a bylinná a řadě z Mrtvého moře. Jedná se o tradiční a ověřenou kosmetiku od roku 1994. Tuto kosmetiku je také možné v Dámské Jízdě objednat.

Back To Top