skip to Main Content
Masáže V Dámské Jízdě

Masáže v Dámské jízdě

Luxusní tělový zábal a regenerační ošetření obličeje / 490 Kč

Po slunění je nutné pokožce dodat vláhu a obnovit ztracenou pružnost, jelikož při opalování naše pleť velmi trpí – vysušuje se a díky tomu se na ní více tvoří vrásky a kůže rychleji stárne. Proto je v tomto ročním období vhodné věnovat pokožce celého těla větší pozornost a komplexní péči.

Hlavní složkou výživného tělového zábalu je šípkový olej a extrakty z divokého jamu a sojových sterolů. Šípkový olej je výjimečně účinný proti vráskám a přispívá k její hydrataci. Extrakt z divokého jamu je bohatý na fytoestrogeny, prokazatelně působící proti stárnutí pleti. Sojové steroly, rostlinný glycerin a D-panthenol v kombinaci s vitaminem E a karoteny pokožku aktivně hydratují a podporují její elasticitu. Růžový jíl v kompozici zajišťuje přísun minerálů a stopových prvků, které díky svým vlastnostem podporují přirozené funkce pokožky. Květinové tóny geránia, levandule a růže dodávají blahodárnému ošetření výjimečné aroma.

 Pro omlazení a revitalizaci obličeje je vhodná zklidňující lecitinová maska. Používá se po slunění, nebo jako prevence předčasného stárnutí pleti. Podstatnou složkou jsou fosfolipidy, které ovlivňují pružnost a jemnost pleti. Lecitin pomáhá regulovat pH a chrání  před nepříznivými vnějšími vlivy. V kombinaci s květovým hydrolátem neroli je osvěžujícím elixírem a Vaše pleť Vám bude vděčná.

 

Celotělový peeling a kokosové pohlazení / 390 Kč

Himalájská sůl s hydrofilním olejem a vonnými silicemi pomáhá pokožku zbavovat usazených odpadních látek, hydratuje a napomáhá její detoxikaci. Pleť se stává zářivou a vyživenou, zbavenou odumřelých buněk a hydratovanou. Následné nabalzámování kokosovým olejem zklidní, zjemní a provoní celé tělo.

Objednávky na tel.: 608 520 652

www.pardubice-masaze.net

Back To Top