skip to Main Content

Kavitace je novou metodou bezbolestné liposukce, která se stává čím dál více oblíbenou. Jedná se o metodu odbourávání tukových ložisek, tato metoda však pomáhá i k úplné či částečné redukci celulitidy, výsledky jsou vidět velmi rychle a jejich efekt je pro ženy či dívky překvapivý. Kavitace je šetrná natolik, že by při zákroku nemělo dojít k žádnému poškození kůže.

Délka jedné kavitace se přibližně pohybuje mezi 30 – 45 minutami, výsledky jsou vidět ihned a hlavně díky této bezbolestné liposukci, je výsledek opravdu trvalý. Další výhodou, kterou snad každý klient ocení je, že po zákroku může odejít a bez problémů se věnovat běžnému dennímu programu, víceméně bez omezení. Kavitace je totiž pro klienta spíše příjemnou,hřejivou a odpočinkovou procedurou, oproti klasické liposukci, dá se říci, že při kavitaci, si klient ještě odpočne a cítí se dobře. Kavitace Vám zaručí příjemný přístup, kdy Vám bude vše důležité vysvětleno na místě – nemusíte se obávat zbytečných problémů či nepříjemného personálu.

Přístroje, které pomáhají odbourávání tuků při kavitaci, jsou na bázi nízkofrekvenčního ultrazvuku. Bezbolestná liposukce je opravdu velmi přesnou a zdravotně nezávadnou metodou. Ultrazvukové vlny přístroje odbourávají přebytečný tuk opravdu jen tam, kde je to třeba a kde to klient požaduje. Tuková tkáň se při kavitaci přesouvá do tkáňového moku a je přirozenou cestou, aniž by se tělo namáhalo víc, než by mělo, odvedena lymfatickými a močovými cestami z těla ven. Kavitace a bezbolestná liposukce a její výsledek je trvalý, tukové buňky se zpátky do ošetřené tkáně, nevrátí. Samozřejmě je nutné dodržovat určitý zdravý životní styl a pitný režim.

Kavitace a bezbolestná liposukce je určena všem, jak mužům, tak ženám ve věku od 18 do 75 let, záleží na zdravotních dispozicích. Kdo by si rád zlepšil svou postavu a zvedl si sebevědomí, rozhodně kavitaci můžeme jedině doporučit. Kavitace má široký záběr partii, které se dají vylepšit touto bezbolestnou liposukcí – například stehna, záda, bříško, zadeček, boky, kolena ale i předloktí. Díky kavitaci se klienti cítí opravdu už po první proceduře o hodně lépe a výsledek kavitace může klient ještě podpořit tím, že bude dodržovat pravidelný pitný režim,což je klíčová součást léčebné kůry a to před i po ošetření. Je nutné vypít minimálně 2 litry vody denně, aby se odbouraný tuk mohl jednoduše odplavit močí.

Pro zvýšení efektu liposukce doporučujeme kombinovat ji s lymfatickou masáží nebo s přístroji z řady vacu, výborné výsledky dosahujeme i v kombinaci s vibrosaunou. Je třeba zrychlit metabolismus a tím i lymfatický systém, aby nedocházelo k ukládání rozpuštěného tuku do jiných partií těla.

Ošetření kavitační metodou liposukce by neměli podstoupit klienti, kteří mají některou z těchto kondicí:

  • rakovina, epilepsie, cukrovka
  • vážné onemocnění ledvin nebo jater
  • vysoký cholesterol
  • kožní onemocnění
  • srdeční onemocnění, kardiostimulátor, hypertenze
  • kovové implantáty v těle
  • cévní poruchy nebo arteoskleróza
  • těhotenství
  • menstruace
  • osoby užívající léky proti srážlivosti krve
Back To Top