skip to Main Content

Od 17.11. si můžete objednat v Dámské Jízdě JEŽKOVY KRABIČKY

Celodenní menu, které vám firma Ježek catering nabízí, obsahuje pět denních dávek. Snídani, přesnídávku, oběd, svačinu a večeři. Energeticky jsou pokrmy stavěné v rozpětí 5.500 kJ až 6.000 kJ pro ženy a 8.000 kJ pro muže. Co je ale stejně důležité, je správné rozložení bílkovin, tuků a sacharidů. Cílem je, aby tělo dostávalo vše ve správné míře, ve správnou denní dobu.

Pokrmy pro vás připravujeme z čerstvých a kvalitních produktů, tak, aby vám chutnaly a uspokojily chutě i těch největších gurmánů. Navíc způsob přípravy, balení i přepravy je skutečně jedinečný a v souladu se zdravotními i hygienickými předpisy. Jídlo dostanete v den konzumace čerstvé a jeho kvalitu neohrozí ani případné vysoké letní teploty.

Programy

Ježek catering vám nabízí 2 druhy stravovacích programů. Jeden je určen ženám, druhý mužům.Důvod je jednoduchý, muži mají vyšší výdej než ženy, proto i příjem musí být v jiné energetické hladině.

Program pro ženy je stavěn v rozmezí 5.000-6.000 kJ.
Mužům je stravovací systém postaven na 7.000-8.000 kJ.

Důležitou složkou našich menu jsou ryby. Zároveň si ale plně uvědomujeme, že s touto potravinou mají někteří lidé problémy, proto v tomto případě nabízíme modifikovaný jídelníček ryby neobsahující.

Pitný režim: Ruku v ruce se správným a vyváženým jídelníčkem jde pitný režim. Denně byste měli vypít minimálně 2 litry tekutin. Ty by měly být převážně neslazené – voda, čaj nebo slazené umělým sladidlem. Protože běžné slazené tekutiny obsahují velké množství cukrů, které následně výrazně zvyšují energetickou hodnotu denního příjmu. Pozor si dávejte i u džusů, ty obsahují sice přírodní sacharidy, ale stále jsou to cukry.

Ceník:

Žena / den Muž / den
Vyzvednu osobně v dámské jízdě 235,- Kč 265,- Kč
Nechám si přivézt 265,- Kč 295,- Kč

 

www.jezkovykrabicky.cz

Back To Top