skip to Main Content
Jak Zvítězit Nad Celulitidou?

Jak zvítězit nad celulitidou?

Asi málo která z nás si může říct, že tento problém se jí netýká. Ano – řeč je o pomerančové kůži, neboli celulitidě. Odborně se nazývá lipedém a není jen estetickým, ale i zdravotním problémem. Zabojujme s ní proto včas!

Možná se nám zdá nespravedlivé, že celulitida postihuje ve většině případů ženy, její vznik je totiž vázaný na ženské hormony estrogeny. Svou roli hraje také typicky ženské uspořádání pojivové tkáně. Když potom k tomu ještě započítáme vliv dědičnosti a náš rychlý, často ne úplně zdravý životní styl, můžeme si v boji s pomerančovou kůží připadat bezmocní. To je však velký omyl. Ke zmírnění problémů s celulitidou máme dnes hned několik metod. Jejich cílem je především obnovit prokrvení a okysličení tkání, zajistit nápravu poškozených kolagenových vláken a odstranění toxických látek z organismu. Které metody nám toto všechno mohou přinést?

Vacupress

VacupressPrvní z oblíbených metod je Vacupress. Její princip spočívá v tom, že za pomoci přístroje se vyvíjí na postižené partie podtlak a přístroj současně provádí jemnou masáž tkání. To zlepší proudění krve a tím i kyslíku v ošetřované oblasti. Tkáně se uvolní a pokožka je hladká a tonizovaná

.vacupres

 

Lymfodrenáž

slydestylerDalší z velmi účinných metod je lymfodrenáž. Největším strašákem celulitidy je tato metoda v kombinaci s detoxikačním zábalem. Dochází při ní k uvolnění lymfatických cest a uzlin, které bývají  přetíženy toxickými látkami. Výsledkem této zátěže je nejen hromadění toxinů v těle, ale i ukládání tukových buněk, otoky a celková únava. Lymfatická masáž rozproudí metabolismus, pomerančové dolíčky se vyrovnají a my se budeme cítit příjemně a relaxovaně.

 

344x215_8abcd2db35619d6211cb6999ca532e10Ať si zvolíme v boji proti pomerančovým dolíčkům kteroukoli z metod, mějme na mysli důležitou věc. Stejně jako u všech ostatních zdravotních a estetických problémů i u celulitidy platí: čím dříve ji budeme řešit, tím rychlejší a větší naše vítězství bude!

V Dámské Jízdě tyto procedury nabízíme. Vyberte si některý z nabízených zvýhodněných balíčků a začněte s bojem proti celulitidě co nejdříve.

V případě potřeby nás kontaktujte, nebo si sjednejte nezávaznou osobní konzultaci.

Tým Dámské Jízdy

Back To Top