skip to Main Content

Liposukce

kavitace 300×300

Kavitace je novou metodou bezbolestné liposukce, která se stává čím dál více oblíbenou. Jedná se o metodu odbourávání tukových ložisek, tato metoda však pomáhá i k úplné či částečné redukci celulitidy, výsledky jsou vidět velmi rychle a jejich efekt je pro ženy či dívky překvapivý. Kavitace je šetrná a nedochází k poškození kůže.

Chci se dozvědět více

Lymfodrenáže

lymfodrenaz 300×300

Je to velmi efektivní způsob k postupnému odvodu nadbytečných tekutin v krevních a lymfatických cévách a zplodin látkové výměny. Pneuven prokrvuje, a tak napomáhá k optimálnímu zásobování živinami a kyslíkem. Odstraňování odpadních a toxických látek napomáhá regeneraci a detoxikaci organismu.

Chci se dozvědět více

Vacupress

vacupress 300×300

Vacupress pracuje na principu nastavitelného podtlaku, kdy se kůže a podkoží nasává do různě velikých baněk, kde vzniká intenzivní prokrvení. Díky tomu se podporuje tvorba kolagenu a elastinu v podkoží a tím se kůže zpevňuje během několika procedur.
Vacupress je lymfatická masáž.

Chci se dozvědět více

Facelifting

facelifting 300×300

Vacupress obličeje, neboli bezoperační lifting pracuje na principu nastavitelného podtlaku, kdy se do malých baněk nasává kožní řasa obličeje, krku a dekoltu. Pokožka se zbavuje toxických látek, přebytečné vody a tím se zbavuje obličej otoků. Ošetřené partie se okysličují a prokrvují. Po ošetření je pleť výrazně mladší, svěží, vypnutá a hydratovaná.

Chci se dozvědět více
Back To Top
Close search
Search