skip to Main Content

Liposukce

Kavitace je novou metodou bezbolestné liposukce, která se stává čím dál více oblíbenou. Jedná se o metodu odbourávání tukových ložisek, tato metoda však pomáhá i k úplné či částečné redukci celulitidy, výsledky jsou vidět velmi rychle a jejich efekt je pro ženy či dívky překvapivý. Kavitace je šetrná a nedochází k poškození kůže.

Chci se dozvědět více

Lymfodrenáže

Je to velmi efektivní způsob k postupnému odvodu nadbytečných tekutin v krevních a lymfatických cévách a zplodin látkové výměny. Pneuven prokrvuje, a tak napomáhá k optimálnímu zásobování živinami a kyslíkem. Odstraňování odpadních a toxických látek napomáhá regeneraci a detoxikaci organismu.

Chci se dozvědět více

Vacupress

Vacupress pracuje na principu nastavitelného podtlaku, kdy se kůže a podkoží nasává do různě velikých baněk, kde vzniká intenzivní prokrvení. Díky tomu se podporuje tvorba kolagenu a elastinu v podkoží a tím se kůže zpevňuje během několika procedur.
Vacupress je lymfatická masáž.

Chci se dozvědět více

Facelifting

Vacupress obličeje, neboli bezoperační lifting pracuje na principu nastavitelného podtlaku, kdy se do malých baněk nasává kožní řasa obličeje, krku a dekoltu. Pokožka se zbavuje toxických látek, přebytečné vody a tím se zbavuje obličej otoků. Ošetřené partie se okysličují a prokrvují. Po ošetření je pleť výrazně mladší, svěží, vypnutá a hydratovaná.

Chci se dozvědět více
Back To Top
×Close search
Search